Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Antrankiai Ugnis

Prekės ženklas: Ouch!
0 atsiliepimų
16.95 € Nori pigiau?
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Ieškote antrankių savo aštriems BDSM žaidimams? Išbandykite šiuos, raudonus it ugnis, aistra alsuojančius antrankius! Jie pagaminti iš odos, dailaus dizaino, kraštai apsiūti, dėl to dar tvirtesni ir kokybiškesni. Turi 6 skylutes ilgiui reguliuoti, su metalinėmis tvirtinimo detalėmis ir D formos žiedų jungtimis jiems sujungti. Grandinę galima nusegti. Kontroliuokite situaciją savo norima linkme!

Medžiaga: oda, metalas

Spalva: raudona

Svoris: 135 g

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.