Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

E-stim botagas Velnias

Prekės ženklas: Shots
0 atsiliepimų
108.95 € Nori pigiau?
Nemokamas pristatymas
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Šis žaisliukas yra puikus bet kokios BDSM kolekcijos priedas tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems žaidėjams! Įkraunamas USB jungtimi, dėl to šis daikčiukas stovi galva ir pečiais aukščiau virš kitų tokio tipo žaislų, vis dar pritvirtintų laidais! Įkraukite žaislą su pridedamu USB kabeliu 60 minučių ir gausite 120 minučių šokiruojančiai jaudinančio malonumo laiko!

Kiekvienoje pusėje yra 6 elektriniai mygtukai, kuriuos galima valdyti 3 rankenos mygtukais (įjungimas / išjungimas, pliusas ir minusas). Įtampos galimybės svyruoja nuo 142V iki 312V, turi 5 režimus! Įjungus, žaislas prasideda vidutiniu 240 V nustatymu ir gali būti nuleistas arba padidintas pliuso / minuso mygtukais, rodomais lėtai arba greitai mirksinčia lempute. Tvirtos rankena leidžia patogiai naudotis juo, jos apačioje yra įkrovimo jungtis. Pagamintas iš aukštos kokybės poliuretano ir ABS. Šis žaisliukas paliks ilgalaikį įspūdį Jūsų mylimajam ar vergui.

Medžiaga: ABS, PU oda, metalas

Ilgis: 49,5 cm

Plotis: 8 cm

Rankenos skersmuo: 2,8 cm

Funkcijos: 5 greičio režimai

Įkrovimo laikas: 60 min

Veikimo laikas: 120 min

Svoris 100 g

Spalva: juoda

 

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.