Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Vergovės rinkinys Įžanga

0 atsiliepimų
20.95 € Nori pigiau?
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Ar kada fantazavote apie seksualų nuolankiojo ir dominuojančio žaidimą? Tada tai bus puiki pradžia Jums! Įsitikinkite, kad Jūsų meilės vergas klauso Jūsų visų nurodymų, kol jį erzinate ir viliojate. Užriškite akis ir suriškite riešus, kad galėtumėte laisvai viešpatauti darydami viską, ko norite. Jei esate paklusnus tipas ir norite būti tas, kuris užsimerkęs ir surištas, tai bus puiki dovana Jūsų šeimininkui!

Komplekte yra 2 nėrinių kaukės ir antrankiai riešams.

Medžiaga: satinas, nėriniai

Spalva: juoda

 

 

 

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.