Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Ekskursija "Penkiasdešimt Pilkų Atspalvių" (iki 10 žm.)

Prekės ženklas: Fantazijos.lt
0 atsiliepimų
79.00 € Nori pigiau?
Nemokamas pristatymas

Prekės aprašymas

Visiems aistringiems knygos „50 pilkų atspalvių” gerbėjams turime džiugią naujieną, nuo šiol galite užsisakyti ekskursiją šia kraują kaitinančia tema. Ekskursijos vyksta erotinių prekių parduotuvėje, tad turėsite puikią galimybę susipažinti su sekso žaisliukais, kuriuos naudojo knygos herojus Kristianas Grėjus.

BDSM – surišimas ir disciplina, dominavimas ir nuolankumas, sadizmas bei mazochizmas. Ekskursijos metu susipažinsite su BDSM subkultūra. Turėsite galimybę paliesti žaisliukus, bei išbandyti jų veikimą. Išgirsite įdomių detalių bei subtilybių iš to paslaptingojo fetišo pasaulio. Pasinerkite į šį intriguojantį, paslaptingą, bei sukaustantį pasaulį, kupiną aštrių bei malonių pojūčių. Nieko nelaukite – išlaisvinkite savo fantaziją.

Ekskursija vyksta pagal specialiai paruoštą programą, ekskursijos metu vedėja visą dėmesį skirs tik Jums. Ekskursijos trukmė ne mažiau valandos laiko.

Kiekvienas ekskursijos dalyvis gaus nemokamą dovaną – Fantazijos.lt kortas. Taip pat galimybę ekskursijos metu apsipirkti pigiau, bei laimėti puikių prizų iš erotinių prekių parduotuvės!

Ekskursijoje gali dalyvauti iki 10 žmonių (N-18)

Svarbu: jei ekskursijoje dalyvauja daugiau nei 10 žmonių, už kiekvieną papildomą dalyvį mokama + 10 eurų. Ekskursijoms netaikomos papildomos nuolaidos. 

Pastaba: dėl ekskursijos laiko būtina susitarti iš anksto telefonu +37060084088 arba el. paštu [email protected]

 

 

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.