Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Erotinis žaidimas Fuck Me

Prekės ženklas: Tease & please
0 atsiliepimų
44.95 € Nori pigiau?
Nemokamas pristatymas
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Ypatingai erotiškas ir įtraukiantis žaidimas poroms, kurios trokšta nuotykių ir dievina eksperimentus! Žaidimo esmė – atlikti 6 seksualias užduotis su kartu pridėtais aukštos kokybės aksesuarais. Užduotys pateikiamos ant popieriaus lapo (10 kalbų). 

Rinkinyje du kauliukai (vienas su pozomis, kitas su vietomis), du penio žiedai (vienas iš jų vibruojantis), kortelės su Kamasutros pozomis. 

Baterijos penio žiedui pridedamos.
 

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.