Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Feromoniniai kvepalai vyrams Apolo Secret play (50 ml)

Prekės ženklas: SECRETPLAY
0 atsiliepimų
41.95 € Nori pigiau?
Nemokamas pristatymas
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Jausmingi vyriški kvepalai su erotinių gamtos trumų vilionėmis pabrėžia Jūsų seksualinį patrauklumą, padidina pasitikėjimą savimi ir paverčia Jus įdomesniu, gundančiu ir geidžiamu žmogumi kitų akyse. Biologinės trumo dalelės savo aromatu skatina seksualinį potraukį natūraliu būdu: nenugalima trauka.

KAIP NAUDOTI: Kvepalus galima purkšti ant pulsuojančių vietų ar drabužių.

ATSARGIAI: Nemaišykite su jokiais kitais kvepalais ar odekolonu. Kosmetikos gaminys skirtas tik išoriniam naudojimui. Nenaudokite padidėjus jautrumui ar alergijai bet kuriai sudėtinei medžiagai. Dirginimo atveju nutraukite naudojimą. Nevalgykite. Nenaudokite akių srityje ar ant žaizdų. Saugoti nuo vaikų. Laikyti vėsioje ir sausoje vietoje ir apsaugoti nuo saulės spindulių.

Savybės:

 • purškiamas buteliukas;
 • tūris: 50 ml;
 • skirtas tik išoriniam naudojimui;
 • miško natų aromatas;
 • skirtas vyrams;
 • pagaminta Ispanijoje.

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
 • Įvertinimas*
  Apie mus

  Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

  El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.