Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Masturbatorius Naughty

Prekės ženklas: Satisfyer
0 atsiliepimų
5.95 € Nori pigiau?

Prekės aprašymas

Pasinerkite į malonius pojūčius, kurie nereikalaus jokio papildomo vargo, nes masturbatorius, sušlapintas vandeniu, automatiškai išskiria lubrikantą. 

Pagamintas iš malonios, švelnios ir minkštos TPE medžiagos. Masturbatorius yra tamprus ir elastingas, o viduje rasite grublėtą, švelniais spygliukais išmargintą ir kiek intensyviau stimuliuojantį paviršių, kuri stimuliuos pačias jautriausias zonas. Masturbatorius yra kiaušinėlio formos ir yra diskretiškame dėkle.

Skirtas vienkartiniam naudojimui, tačiau tinkamai prižiūrint, gali būti naudojamas pakartotinai - po naudojimo nuplaukite ir  nuvalykite specialiomis,sekso žaislų priemonėmis. 

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.