Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Masturbatorius Pašėlusi seselė

Prekės ženklas: CalExotics
0 atsiliepimų
14.95 € Nori pigiau?

Prekės aprašymas

Masturbatorius pagamintas iš itin švelnios, realistiškos “Pureskin / TPR” medžiagos, kuri užtikrins, kad Jūsų pojūčiai būtų realistiški ir nepakartojami.

Masturbatorius pasižymi aptempta ir stimuliuojančia tekstūra, tad būkite tikri, kad kiekvienas Jūsų pasididžiavimo centimetras gaus didžiausią pasitenkinimą.

Masturbatorių rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu, valyti specialiu sekso žaisliukų valikliu, o siekiant išlaikyti idealią masturbatoriaus būklę, rekomenduojame naudoti specialią, masturbatorius atnaujinančią pudrą,

Medžiaga: Pureskin / TPR

Bendras ilgis: 12 cm

Bendrasis plotis: 5,7 cm

Spalva: ruda

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.