Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Fleshlight Lana Rhoades vagina Destiny

Prekės ženklas: Fleshlight
0 atsiliepimų
79.95 € Nori pigiau?
Nemokamas pristatymas

Prekės aprašymas

Kuo tampa nuostabiai graži mergaitė, kurią augina itin religingi tėvai mažame miestelyje už Čikagos? Atsakymas - Lana Rhoades, jaunoji sex bombą, kuri galbūt geriausiai žinoma dėl savo neįtikėtinai mėlynų akių, kurios, jei jos būtų ryškesnės, persmelktų Jūsų sielą, kai ji į Jus pažiūrėtų. Viena iš jauniausių Fleshlight merginų iki šiol, pasiruošusi suteikti Jums malonumą.

Fleshlight masturbatorius Lana Rhoades vagina pagamintas pagal tikslią pornografinių filmų žvaigždės anatomiją. Unikali Destiny tekstūra skirta suteikti Jūsų varpai labiausiai sensacingos seksualinės patirties. Nuo glaudaus įėjimo į įvairias ertmes, sukurtas su malonumo kišenėmis ir orgazmo žiedais, seksas su Lana Rhoades yra realiausia patirtis, kurią ji gali suteikti Jums.

Pagamintas iš aukščiausios kokybės, realistiškiausius pojūčius suteikiančios Superskin medžiagos, taip pat pasižyminčios švelnumu, lankstumu ir patvarumu. Lengvai valoma ir prižiūrima. Visiškai saugus gaminys, netoksiškas, sudėtyje nėra kenksmingų ftalatų.

Prieš naudodami išimkite formą palaikančią lazdelę iš Fleshlight vidaus. Išimdami movą iš dėklo maždaug 5 minutes praleiskite pro ją šilto vandens srovę, taip ją sušildysite. Nukratykite vandenį ir vėl įdėkite movą į Fleshlight dėklą, sureguliuokite dangtelio sandarumą apačioje, kad būtų galima valdyti siurbimą. Rinkitės tik vandens pagrindo lubrikantus.

Ilgis: 25,5 cm

Įterpiamas gylis: 24 cm

Skersmuo: išsitempia iki 5,6 cm

Pagaminta JAV.

Kartu su visais Fleshlight gaminiais rekomenduojame naudoti Fleshlight priežiūros pudrą.

 

 

 

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.