Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Moderni tantrinė sofa

0 atsiliepimų
2,090.00 € Nori pigiau?
Nemokamas pristatymas

Prekės aprašymas

DĖMESIO: užsakant prekę yra būtinas išankstinis apmokėjimas. Prekės pristatymo terminas - 40 d.d. Prekė negrąžinama ir nekeičiama.

Sužavėkite savo partnerį šiuo prabangiu ir išskirtiniu tantrinės sofos dizainu!

Šios sekso sofos linkiai leidžia mėgautis kūniškais malonumais daugelyje padėčių, o metalinis rėmas gali būti naudojamas įvairiais būdais suvaržyti Jūsų partnerį (-ius). Iš pirmo žvilgsnio ši sekso kėdė gali atrodyti kaip moderni svetainės sofa.

Tantrinės sekso sofos linkiai leidžia mėgautis kūniškais malonumais įvairiose pozose visiškai nepavargstant ir pasiekiant dar didesnį malonumą. Sofa yra net 2 metrų ilgio, todėl net keli žmonės drąsiai tilps skirtingomis pozomis ant jos ar aplink ją taip suteikiant daugiau erdvės grupiniams žaidimams.

Elegantiška ir seksuali sekso sofa atveria duris naujoms galimybėms ir naujiems potyriams!

Aukštis: 48-78 cm

Plotis: 48 cm

Ilgis: 210 cm

Svoris: 25 kg

Medžiaga: metalas, dirbtinė oda

Spalva: juoda, balta

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.