Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Šiuo metu prekės neturime. Pranešti, kai bus?

Modernus gėdos stulpas

0 atsiliepimų
695.00 € Nori pigiau?
Nemokamas pristatymas

Prekės aprašymas

DĖMESIO: užsakant prekę yra būtinas išankstinis apmokėjimas. Prekės pristatymo terminas - 50 d.d. Prekė negrąžinama ir nekeičiama.

Akį traukiantis juodo metalo ir modernių formų dizainas Jums neabejotinai patiks. Tvirta, patvari ir stabili metalinė konstrukcija leis žaisti taip ilgai, kaip tik norite. Paminkštinta, PVC plokštė suteiks patogumo klūpėjimui.

Modernusis gėdos stulpas yra sukurtas taip, kad būtų suvaržomos visos žmogaus galūnės. Priekinė vertikali dalis turi tris žiedus su spynomis galvai ir rankoms, o gale yra du žiedai kulkšnims užfiksuoti. Modernusis gėdos stulpas yra viduramžių laikų gėdos stulpo prototipas. Taigi kas jaučia silpnybę to laikmečio produkcijai modernusis gėdos stulpas suteiks puikią galimybę pasinerti į to laikmečio malonumus ir kankinimus.

SVARBU: prekei papildomos nuolaidos netaikomos.

Aukštis: 90 cm

Plotis: 45 cm

Ilgis: 95 cm

Svoris: 23 kg

Medžiaga: metalas, PVC

Spalva: juoda, raudona

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*

    Panašiausios prekės

    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.