Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Modernus X formos kryžius

0 atsiliepimų
1,010.00 € Nori pigiau?
Nemokamas pristatymas

Prekės aprašymas

DĖMESIO: užsakant prekę yra būtinas išankstinis apmokėjimas. Prekės pristatymo terminas - 40 d.d. Prekė negrąžinama ir nekeičiama.

Šis išardomas šiuolaikinis X formos kryžius patrauks akį minimalistiniu dizainu.

Tvirta, metalinė kryžiaus konstrukcija yra laisvai stovinti ir lengvai surenkama bei išardoma vos per kelias minutes. Šiuolaikinis X formos kryžius yra sudarytas iš 9 dalių. Kadangi šį kryžių surinkti užtruks tik keletą minučių, tai nesugadins Jūsų seksualios atmosferos. Tvirtas metalas nenuvils BDSM mylėtojų, jis atlaikys visas Jūsų fantazijas, o kai bus nenaudojamas, X formos kryžių galima bus patogiai laikyti specialiame krepšyje po Jūsų lova arba drabužių spintoje.

Aukštis: 215 cm

Plotis: 90 cm

Ilgis: 120 cm

Svoris: 15 kg

Medžiaga: metalas

Spalva: juoda

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.