Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Nešiojimas kankinio rėmas

0 atsiliepimų
330.00 € Nori pigiau?
Nemokamas pristatymas

Prekės aprašymas

DĖMESIO: užsakant prekę yra būtinas išankstinis apmokėjimas. Prekės pristatymo terminas - 40 d.d. Prekė negrąžinama ir nekeičiama.

Nešiojamas kankinio rėmas  - dar vienas nuostabus BDSM baldas mūsų asortimente. Jis yra pagamintas iš tvirto juodos spalvos metalo, todėl yra ypač patvarus. Rėmas neužima daug vietos, dėl to jį lengva naudoti, be to, jam nereikia didžiulio žaidimų kambario - jis tilps į jūsų stalčių.

Kitas nuostabus mūsų nešiojamo kankinio rėmo bruožas yra tas, kad jūsų partneris gali būti suvaržytas bet kurioje sėdimoje, klūpimoje, gulimoje ar stačioje pozoje. Šis nešiojamas kankinio rėmas nepaprastai gerai dera kartu su mūsų moderniuoju kojų skėstuvu. Derindami abu daiktus galima suvaržyti visas partnerio galūnes: kojas, rankas ir galvą!

Plotis: 21 cm

Ilgis: 90 cm

Svoris: 3 kg

Medžiaga: metalas

Spalva: juoda

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.