Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Nomi Tang vaginalinių rutuliukų rinkinys IntiMate

0 atsiliepimų
34.73 € Nori pigiau?
Nemokamas pristatymas

Prekės aprašymas

Nomi Tang IntiMate yra diskretiškas, stilingas ir veiksmingas Kegel treniruočių rinkinys, skirtas dubens dugno raumenų stiprinimui. IntiMate dėka sekso metu tiek Jūs, tiek partneris jausite didesnį malonumą, sustiprės patiriami pojūčiai.

IntiMate pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl juos lengva įvesti ir atlikti pratimus. Šie rutuliukai skiriasi nuo daugelio kitų, nes yra patobulintos formos, kuri dar labiau prisitaiko anatomiškai. Idealiai pritaikyta ne tik forma, bet ir išmatavimai, forma, kad Kegel pratimai būtų itin veiksmingi.

Nomi Tang sako:

"IntiMate yra nuostabus rinkinys, kurį sudaro du vaginaliniai rutuliukai, užtikrinantys pačias efektyviausias Kegel treniruotes. Šiuos rutuliukus sukūriau, galvoje turėdama ne tik naudą, bet ir malonumą. IntiMate pagaminti iš saugių ir kokybiškų medžiagų, kurios dažnai naudojamos medicinoje, dizainas ergonomiškas ir visiškai atsparus vandeniui. Tai puiki dovana moteriai gimtadienio, Valentino dienos, Kalėdų ar kita ypatinga proga.

Pagaminta: silikono, TPE ir PC.

Atparūs vandeniui, galima nardinti iki 1 metro gylio.

Pakuotė: daili dovaninė dėžutė.

Dydis: viengubas 40 x 34 x 34 mm, dvigubi 71 x 27 x 27 mm.

Svoris: viengubas 40 g, dvigubi 70 g.

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.