Kaina €:

IKI

Prekės ženklas:

Egzo

Spalva:

Spalvota

Kiekis:

1 vnt.

Pagaminta iš:

Lateksas
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Egzo prezervatyvas Revoliucija

2.95 €

Rodyti laikinai išparduotas prekes

Egzo

Šie prezervatyvai sukurti Jūsų seksualinio gyvenimo paįvairinimui. Žaismingi EGZO prezervatyvai su gumbeliais ir šereliais ne tik stimuliuos lytinius organus, bet ir praskaidrins nuotaiką. Šie prezervatyvai beskoniai, skirti vaginaliniam seksui. Jų plotis standartinis - 52 mm. Dermatologų patikrinti ir saugūs naudoti. Išbandykite juos visus ir išsirinkite mylimiausius! 

Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.