Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Ruletė Kinky

Prekės ženklas: Tease & please
0 atsiliepimų
16.95 € 13.56 €
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Ruletė su besisukančia rodykle ir 24 intymiomis užduotimis. Išsukite ir stebėkite kokį iššūkį turėsite priimti! Šis žaidimas papildys Jūsų seksualinį gyvenimą įdomiu posūkiu. Išsipildžiusi slapta fantazija ar ištirti nauji pojūčiai? Atraskite savo ribas, praplėskite vienas kito akiratį ir džiaukitės savo intymumu. Ar esate pakankamai išdykę, kad galėtumėte įgyvendinti tai, kas konkrečiai nurodyta knygelėje?

Žaidimas anglų, ispanų, prancūzų, vokiečių, olandų, lenkų, rusų, italų, švedų ir norvegų kalbomis.

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.