Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Sekso stovas

0 atsiliepimų
1,800.00 € Nori pigiau?
Nemokamas pristatymas

Prekės aprašymas

DĖMESIO: užsakant prekę yra būtinas išankstinis apmokėjimas. Prekės pristatymo terminas - 40 d.d. Prekė negrąžinama ir nekeičiama.

Šis sekso stovas ne tik tvirtai sulaikys Jūsų partnerį, bet ir leis patogiai pailsinti krūtinę ant minkštos dalies. Jis atrodo nepaprastai seksualus ir yra visiškai reguliuojamas!

Nepaisant kiekvieno kliento kūno formų, šis stovas bus patogus ir malonus bet kuriam žmogui. Sekso stovas unikalus tuo, jog galima pakeisti tris matmenis: aukštį iki paminkštintos atramos, atstumą ir kampą. Kampas leidžia asmeniui stovėti pusiau stovimoje pozicijoje arba visiškai pasilenkti į priekį, tokiu būdu seksas tampa dar malonesnis.

Aukštis: 115 cm

Plotis: 60 cm

Ilgis: 60 cm

Svoris: 25 kg

Medžiaga: metalas, dirbtinė oda

Spalva: juoda, raudona

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.