Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Statinės formos narvas

0 atsiliepimų
925.00 € Nori pigiau?
Nemokamas pristatymas

Prekės aprašymas

DĖMESIO: užsakant prekę yra būtinas išankstinis apmokėjimas. Prekės pristatymo terminas - 40 d.d. Prekė negrąžinama ir nekeičiama.

Išbandėte visus BDSM aksesuarus, tačiau nebepatiriate anksčiau patirto jaudulio? Išbandykite statinės formos narvą! Šis apvalios formos narvas privers Jūsų vergą išlikti sėdimoje pozicijoje sulenktais keliais. Visas kūnas lieka narve, išlindusi yra tik galva, todėl Jūs turite galimybę maloniai ją paglostyti ar net paerzinti.

Narvo viršuje yra dvi metalinės kilpos ant kurių narvas gali būti kabinamas ore. Narvas yra pagamintas iš tvirto juodos spalvos metalo, tam kad atlaikytų Jūsų pačias slapčiausias fantazijas.

Aukštis: 62 cm

Plotis: 49 cm

Svoris: 8 kg

Medžiaga: metalas

Spalva: juoda

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.