Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Stendas sekso sūpynėms

Prekės ženklas: Fetish Fantasy
0 atsiliepimų
495.95 € 247.98 €
Nemokamas pristatymas
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Šis stendas puikiai tinka sekso sūpynėms, nes nėra erzinančio gręžimo ir nereikia brangių įrankių. Sekso sūpynės pakimba ore ir yra tokios pat aukštos kaip suaugęs žmogus, o tai reiškia, kad jos puikiai tinka ir stovint. Įtaisytos vergovės kilpos paverčia sūpynes sekso žaidimų aikštele. Puikiai tinka žmonėms, kurie nuomojasi ir kuriems neleidžiama gręžti skylių savo lubose, žmonėms, kurių lubos nėra pakankamai tvirtos, kad būtų galima pritvirtinti sūpynes, ir žmonėms, norintiems žaisti saugiai. Lengvai sumontuojamos, tvirtos, diržai malonios, neplyštančios medžiagos. Galėsite išbandyti daugybę sekso pozų, bus dar patogiau ir įdomiau nei iki šiol buvote įpratę. Sekso sūpynes turite įsigyti atskirai, nes pakuotėje yra tik stovas.

Medžiaga: metalas

Tinka iki 180 kg

Aukštis: 203 cm

Plotis: 168 cm

Spalva: juoda
 

 

 

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.