Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Šiuo metu prekės neturime. Pranešti, kai bus?

Virvių komplektas Jūreivis

Prekės ženklas: Bad Kitty
0 atsiliepimų
29.95 € Nori pigiau?
Nemokamas pristatymas
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Virvių komplektas, kuris leis Jums išlaisvinti fantaziją ir supančioti savo antrąją pusę, kaip tik panorėsite. O galbūt esate meniškos sielos ir mokate iš virvių suregzti seksualų aksesuarą, primenantį gundančius drabužėlius? Pagamintos iš medvilnės, tvirtai supintos, malonios kūnui, pritaikytos Jūsų poreikiams.

Medžiaga: 100% medvilnė

Matmenys: 1 x 20 m, 2 x 3 m

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.