Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Vyriški feromoniniai kvepalai Stimulator (15 ml)

Prekės ženklas: Shots
0 atsiliepimų
16.95 € Nori pigiau?
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Vyriški kvepalai su feromonais, kurių sudėtyje yra speciali „Sensfeel“ veiklioji medžiaga. Dėl šios medžiagos skatinama Jūsų natūralių kūno feromonų gamyba.

Naudojimas: purkškite ant pulsuojančių vietų - kaklo, riešų, už ausų. Palaukite kol kvepalai įsigers į odą. Feromonų efektas laikosi nuo 5 iki 8 valandų. Nenaudokite, jei pasireiškė alerginė reakcija.

Laikykite vaikams nepasiekiamoje, tamsioje ir vėsioje vietoje.

Tūris: 15 ml

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.