Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Žaidimas Kamasutra Poker Game

Prekės ženklas: Tease & please
0 atsiliepimų
19.95 € Nori pigiau?
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Įsileiskite dar daugiau karščio, intrigos ir erotiškų pojūčių į savo miegamąjį. Išbandę „Kamasutra Poker Game“ žaidimą jūs neprikrausite pilnų kišenių pinigų, tačiau patirsite nepamirštamų įspūdžių ir erotiškų pojūčių.

Nuo nusirenginėjimo iki sprogstačio malonumo: šis žaidimas leis jums patirti tai ir dar daugiau. Idealiai tinka dviems asmenims, tačiau galima pritaikyti ir didesnei kompanijai.Žaidimą sudaro 48 žetonai, 52 kortos ir taisyklės anglų kalba.

Kalba: anglų

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.