Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Žaidimas porai Discover Your Lover 100% Kinky

Prekės ženklas: Tease & please
0 atsiliepimų
36.95 € 29.56 €
Nemokamas pristatymas
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

240 užduočių ir klausimų žmonėms, kurie ieško papildomų prieskonių savo intymiam gyvenimui.

Žaidimas nukels Jus į naujų atradimų kelionę, skirtą partneriams, kurie visiškai pasitiki vienas kitu ir nori ištirti neįprastus erotinius malonumus, tokius kaip vaidmenų žaidimai, fetišas, vergovė, stimuliacija ir skausmas, dominavimas ir paklusnumas. Žaidimo nagrinėjamos praktikos gali būti nuostabus būdas užvesti vienam kitą, galbūt šokiruoti, tačiau visada jaudinantis ir niekada neįžeidžiantis.

Trijų intensyvumo lygių erotinės užduotys padės Jums abiems peržengti savo ribas, o trijų lygių klausimai patikrins Jūsų ne vanilines žinias ir leis Jums patyrinėti vienas kito keistas fantazijas ir norus. Užduotys prasideda švelniai, tada atmosfera kaista tiek, kiek trokštate Jūs abu. Kortelėse yra daugybė instrukcijų ir patarimų, kurie padės saugiai tyrinėti šio žaidimo pasaulį.

Prieš prasidedant žaidimui, kiekvienas žaidėjas pasirenka ilgai puoselėtą norą. Noras gali būti bet koks - nuo erotinės fantazijos, kurią norėtumėte įgyvendinti, iki paprastų, bet malonių pusryčių lovoje. Po žaidimo nugalėtojo norą įvykdo jo partneris - taigi, žaidimas neturi pralaimėtojų!

Žaidimas anglų kalba.

 

 

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.