Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Žaidimas porai Erotic Heart Mini

Prekės ženklas: Tease & please
0 atsiliepimų
9.95 € Nori pigiau?
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Dvidešimt vienas jausmingas nuotykis abipusiam malonumui!

Naudodamiesi šiuo žaidimu pridėkite jausmingo spontaniškumo į savo intymias akimirkas kartu ir paverskite įprastą vakarą malonių nuotykių šaltiniu!

Erotic Heart Mini - širdies formos dėžutė, kurioje yra dvidešimt vienas iššūkis Jums ir Jūsų mylimajam. Dėl savo mažo dydžio ji gali būti laikoma bet kur. Po pagalve, iškylos krepšyje, prie vyno taurės ar per romantišką vakarienę dviems. Sukurkite jaudulio akimirką ir nuotykius, kai tik Jus užklumpa intymi nuotaika. Palepinkite save ir savo antrąją pusę šia erotinio įkvėpimo kupina širdimi intymiems vakarams. 

Olandų, vokiečių, anglų ir prancūzų kalbomis.

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.