Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Žaidimas porai Heart Full of Foreplay

Prekės ženklas: Tease & please
0 atsiliepimų
17.95 € Nori pigiau?
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

100 būdų, kaip savo preliudijai suteikti pikantiškų prieskonių! Stimuliuojanti, jausminga, konstruktyvi, kuri leis Jums sužinoti vis daugiau apie savo antrąją pusę. Seksualinė preliudija užima svarbų vaidmenį, nes geras apšilimas padeda atsipalaiduoti, labiau įsijausti ir skirti visą dėmesį vienas kito kūnui. Malonumas didėja, o artumo norisi dar ir dar.

Užduotys ant baltų lapelių skirtos jam, o ant rožinių - jai. Geltona spalva pažymėtos užduotys, kurioms reikia šiek tiek laiko paruošti ir kurios bus atliktos po dienos ar dviejų.

Anglų ir ispanų kalbomis.

 

 

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.