Blogas

Didžiausios klaidos naudojantis sekso žaislais

Šiandien sekso žaislų pasaulis prieinamas kiekvienam, tai iš tiesų gali sužadinti vaizduotę... Vis daugiau žmonių nusprendžia išbandyti erotines prekes savo ar poros malonumui. Kaip bebūtų, jei esate „pradedantysis“ galite susidurti su keletu problemų ir tiesiog pasimesti prekių gausoje. Nemažai „sekso prekių skaistuolių“ pirmą kartą nusivilia dydžiu, funkcijomis, paviršiumi ir kitais dalykais... Taigi, prieš pirkdami turėtumėte žinoti pagrindines klaidas – taip galėsite jų išvengti.
Didžiausios klaidos naudojantis sekso žaislais

Netinkamas žaisliuko dydis

Dažniausiai perkant internetu negalite iš tiesų pamatyti prekės dydžio. Pernelyg ploni vibratoriai ar dildo negali sukelti didelio malonumo, pernelyg dideli ar platūs gali suerzinti ar net lemti skausmą. Renkantis prekę svarbu dėmesį kreipti ne tik į nuotrauką, bet ir į pateikiamus išmatavimus – ilgį, plotį bei svorį. Išsirinkite jums priimtiną dydį!

Pavyzdžiui, moteris žino apytikslį buvusio partnerio varpos dydį. Jeigu jai tai tiko – gali rinktis panašių išmatavimų vibratorių. Beje, jei norite analinio žaisliuko ir tokio sekso neesate bandę – patariama rinktis ploniausią, kokį rasite, taip pat galite rinktis mažiausio pločio analinius rutuliukus.

Lubrikanto nenaudojimas

Naudojantis sekso žaisliukais labai svarbu turėti asmeninį lubrikantą. Dažnai natūralaus lubrikanto nepakanka, tuomet jaučiate suerzinimą, pasigendate malonumo. Ypatingai svarbu specialiai tam pritaikyto lubrikanto nepamiršti mėgaujantis analinių žaisliukų malonumais – juk išangėje natūralus lubrikantas apskritai nesusidaro.

Naudojate netinkamą lubrikantą

Sekso žaisliukai gaminami iš įvairių skirtingų medžiagų, tad renkantis lubrikantą svarbu atsižvelgti, ar tinkama naudoti drauge. Priešingu atveju, jūsų mylimiausias sekso žaisliukas gali būti sugadintas. Niekada nenaudokite silikoninio pagrindo lubrikanto su silikoniniais žaisliukais. Vandens pagrindu sukurtų lubrikantų nenaudokite su vandeniui atspariais žaisliukais, kuomet jie drėgni. Aliejaus pagrindu sukurti lubrikantai beveik netinkami žaisliukams, išskyrus stiklinius sekso žaislus, su kuriais galite naudoti bet kokį lubrikantą, nes jiems neįmanoma pakenkti, plastikinius ar metalinius.

Pasirinkote žaisliuką su pernelyg silpna ar stipria vibracija

Norėdami išvengti šios problemos, rinkitės tokias prekes, kurių vibracijos lygį galite reguliuoti – malonių akimirkų metu galėsite keisti judesių intensyvumą. Beje, jei vibracija jums apskritai nereikalinga – tiesiog rinkitės dildo.

Pasirinkote žaisliuką nemalonia tekstūra, paviršiumi

Apsipirkdami sekso prekių parduotuvėje galite rinktis daugybės skirtingų tekstūrų žaisliukus, labai svarbu, kad pasirinktoji būtų jums maloni. Kartais tam tikri paviršiai žmonėms sukelia odos susierzinimą, tampa sunku mėgautis net su gausiu kiekiu lubrikanto. Jeigu nežinote, kas jums tinka – rinkitės glotnius, lygius vibratorius ir dildo. Kai kurie vibratoriai sukurti su vadinamomis rankovėmis – žaisliuką galite naudoti be antgalio, kai norisi tvirtesnių pojūčių bei su – kai trokštate daugiau švelnumo. Patys švelniausi želiniai vibratoriai, bet jiems reikia itin geros priežiūros.

Sekso prekių naudojimas ne pagal paskirtį

Jei nusipirkote G-taško vibratorių, prie kurio nebuvo paminėta galimybė masažuoti prostatą - nedarykite to! Kiekvienas žaisliukas turi paskirtį, yra sukurtas specialiai vienai ar kelioms intymioms vietoms, todėl žaisliukas tiesiog gali nesutiekti kitoje vietoje trokštamo rezultato.

Suaugusiems.lt - sekso prekių profesionalai

Parduotuvės atsiliepimai

 • Esu dekinga uz vibratoriu : Lady bi :) Didelis ir maloniai veikia :)
  Julija
  super
  draugas
  Viskas ok. Užsakiau vidurnakti kita ryta prekes buvo paduotos kurjeriui tik gaila kad kurjeris 2 naktis pralaike siunta kaune nezinau kodel per kurjeri nebevesiu daugiau. Bet visa kita ok. Preke gal ne tai ko tikejausi bet visa kita ok
  justasgreta
  Patiko
  Dovile
 • Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  greitas pristatymas, geras aprasymas, pirkta lele
  P
  Prekė atitinka kokybės ir kainos santykį, greitai pristatyta.
  Rimvydas
 • Puiki preke
  Ruta
  Prekes puikios.. Tik galetu but dovanu kaip perki uz kelis simtus
  ......
  Tai ira puiku
  Gintaras
  Greitas pristatymas, geros kainos!
  Deividas
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.