Želiniai vibratoriai

Kaina €:

IKI

Prekės ženklas:

You2toys
Seven Creations

Storis cm:

IKI

Ilgis cm:

IKI

Maitinimas:

Baterijos

Atsparus vandeniui:

Ne
Iš dalies

Vibracija:

Reguliuojamas greitis
Reguliuojamas režimas ir greitis

Spalva:

Mėlyna
Violetinė
Rožinė
Raudona

Video:

Turi video

Pagaminta iš:

PVC
TPR
ABS
Želinė
TPE

Veikimo garsas:

Tylus
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Mini vibratorius Galingasis kiškutis (mėlynas)

18.95 €

Vaginos vibratorius Rožytė

20.95 €

Veneros lūpos

26.05 € 28.95 €

Vibratorius Vyšniukas

22.95 €

Vibratorius Ronalas

24.95 €

Vibratorius Didysis Želis

39.95 €

Vibratorius Išdykęs Kiškutis

47.95 €

Rodyti laikinai išparduotas prekes

Želiniai vibratoriai

Minkšta, švelni medžiaga ir palyginus nedidelė kaina už gražų ir malonų vibratorių - pagrindinės želinių vibratorių pasirinkimo priežastys. Želiniai vibratoriai išsiskiria spalvų ir formų gausa, gal todėl jie tokie mylimi ir populiarūs. Tačiau reikia turėti omenyje, kad želiniai vibratoriai turi būti prižiūrimi itin kruopščiai: jų negalima palikti saulės šviesoje arba laikyti suglaudus su kitais vibratoriais. Laikantis patarimų - jie tarnaus kuo ilgiausiai.

Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.