Vibratoriai

Nuotoliniu būdu valdomi vibratoriai

Ar kartais norite paišdykauti su savo partneriu, tačiau jis arba ji yra toli nuo jūsų? Galbūt mėgstate žaidimus neįprastose vietose? Tokiais atvejais jums reikėtų nuotoliniu būdu valdomo vibratoriaus, kuris garantuotai sukurs jaudinančių akimirkų ir įžiebs aistros ugnį.
Nuotoliniu būdu valdomi vibratoriai

Nuotoliniu būdu valdomas vibratorius yra kontroliuojamas su išmaniojo įrenginio pagalba, todėl jį valdyti galite ir jūs, ir jūsų partneris. Būtent dėl to, kad partneris gali jį valdyti net būdamas toli arba jo neliesdamas ir yra pagrindinis šių produktų kabliukas. Dauguma produktų turi puikias programėles ir galite labai lengvai keisti stimuliavimo stiprį, ritmą, dažnį ir kitaip jaudinti savo partnerę. Telefoninis seksas gali tapti daug įdomesnis, jeigu į savo žaidimus įtrauksite ir tokį žaislą.

Dauguma tokių vibratorių gali būti valdomi neribotu atstumu, todėl intymias akimirkas kursite net ir būdami skirtingose pasaulio vietose. Itin įdomi ir pikantiška detalė, kuria galite pasinaudoti – diskretiški ir slapti žaidimai viešumoje. Pasirūpinkite, kad jūsų produktas būtų tylus ir lengvai galėsite išdykauti kitiems net neįtariant.

Tiesa, tokie žaislai turėtų būti suderinti su partneriu(-e) ir jie turėtų išmanyti kaip su jais elgtis, nes netinkamas stimuliavimas gali ne tik išmušti iš vėžių, tačiau ir visiškai sugadinti nuotaiką. Būkite dėmesingi ir atidūs vienas kitam, o tada garantuotai pagerinsite žaidimą vaidmenimis, telefoninį seksą arba kitas erotines pramogas.

Parduotuvės atsiliepimai

 • Esu dekinga uz vibratoriu : Lady bi :) Didelis ir maloniai veikia :)
  Julija
  super
  draugas
  Viskas ok. Užsakiau vidurnakti kita ryta prekes buvo paduotos kurjeriui tik gaila kad kurjeris 2 naktis pralaike siunta kaune nezinau kodel per kurjeri nebevesiu daugiau. Bet visa kita ok. Preke gal ne tai ko tikejausi bet visa kita ok
  justasgreta
  Patiko
  Dovile
 • Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  greitas pristatymas, geras aprasymas, pirkta lele
  P
  Prekė atitinka kokybės ir kainos santykį, greitai pristatyta.
  Rimvydas
 • Puiki preke
  Ruta
  Prekes puikios.. Tik galetu but dovanu kaip perki uz kelis simtus
  ......
  Tai ira puiku
  Gintaras
  Greitas pristatymas, geros kainos!
  Deividas
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.