Prekių ženklai

Magic Motion

„Magic Motion“ - tai nepaprastas skonis ir paslaptinga aura. Prekinis ženklas derina novatorišką dizainą ir aukščiausias technologijas - taip gimsta aukščiausios kokybės lytinio sveikatingumo ir malonumo sekso žaisliukai.

Kompanija gamina pasaulyje lyderiaujančius sekso žaisliukus poroms ir solo žaidimams, jų asortimente rasite kėgelio treniruoklius, vibratorius vyrams ir moterims, analinius ir įvairius kitus sekso žaislus. Komanda sujungia mobilias ir bevieles technologijas tam, kad sukurtų puikius sekso žaisliukus malonumui ir seksualinei sveikatai.

„Magic Motion“ - tai kokybė, technologijos ir malonumas Jums!
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Vibro kulka Flamingo

92.95 €

Klitorio stimuliatorius Candy

51.96 € 64.95 €

Dėvimas vibratorius Umi

84.95 €

Kelnaičių vibratorius Nyx

52.46 € 69.95 €

Vibruojantis kiaušinėlis Stebuklas (žalias)

48.97 € 69.95 €

Vibruojantis kiaušinėlis Stebuklas (raudonas)

55.96 € 69.95 €

Magic Motion prostatos masažuoklis Solstice

69.95 €

Išmanusis treniruoklis Magic Motion Smart Exerciser

69.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.