Prekių ženklai

Obsessive

Obsessive istorija prasideda 2006 - aisiais Lenkijoje, kai kompaniją įkūrė pora Agnieszka ir Tomek Szpila. Ši įmonė puikiai žinoma visuose kontinentuose. Obsessive yra prekinis ženklas, skirtas poroms, sukurtas poros.

Kompanija semiasi įkvėpimo iš patirties bei, žinoma, mados. Jie kruopščiai renka aukštos kokybės medžiagas, o dizainus kuria galvodami apie kiekvieną menką detalę, nes tiki, jog būtent detalės sudaro visumą. Vienas iš kompanijos tikslų - nuostabūs apatiniai, kurie ne tik atrodo įspūdingai, tačiau yra labai patogūs. Apatinis trikotažas turi būti lyg antra oda, kurioje moteris jaustųsi seksualiai ir komfortiškai. Šiam prekės ženklui itin svarbi kokybė. Kiekvieną savo produktą jie tikrina du kartus: pirmą - ruošdami pakavimui, antrą - pakuodami.

Pagrindinis Obsessive kompanijos tikslas - kova su rutina ir nuoboduliu miegamajame. Kiekvieną dieną kompanija įkvepia daugybę porų visame pasaulyje linksmintis, mylėti vienas kitą, nebijoti išsakyti savo troškimus ir griauti barjerus.

Obsessive kompanija siūlo itin platų apatinio trikotažo pasirinkimą: nėriniuoti naktinukai, trijų dalių kostiumėliai, korsetai, gracijos, atviros kelnaitės, prisegamos kojinės ir dar daug kitų apatinio trikotažo pasirinkimų Obsessive asortimente. Jei dar nežinote kaip nustebinti mylimąjį, tam puikiai tiks Obsessive apatinis trikotažas. Tai trikotažas sukeliantis priklausomybę!

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Akių raištis Satinia (juodas)

9.95 €

Stringai Luiza (raudoni)

9.95 €

Teminis kostiumas Žavinga tarnaitė

39.95 €

Apatinių komplektas Intensa

28.95 €

Korsetas Lovica

38.95 €

Stringai Luiza (juodi)

9.95 €

Korsetas Eminė (baltas)

49.95 €

Stringai Luiza (balti)

9.95 €

Kojines prilaikantis diržas - kelnaitės Garter

20.45 €

Stringai Intensa (juodi)

11.95 €

Teminis kostiumas Pirmoji pagalba

36.95 €

Teminis kostiumas Karšta Policininkė

49.95 €

Seksualūs naktinukai Mieloji (raudoni)

40.95 €

Prisegamos kojinės Klasika

9.95 €

Pėdkelnės Kaprizas

17.95 €

Apatinių komplektas Frivolla

37.95 €

Naktinukai Alluria

29.95 €

Naktinukai Paslaptinga dama

33.95 €

Naktinukai Elmeida

31.95 €

Kojines prilaikantis diržas - kelnaitės Catia

19.95 €

Atviros kelnaitės Merossa

11.95 €

Atviros kelnaitės Miamor

11.95 €

Katės kostiumas Įmantrioji

28.95 €

Stringai Miamor

13.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.