Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Feromonai moterims Saninex Influence (100 ml)

Prekės ženklas: Saninex Aphrodisiacs
0 atsiliepimų
51.95 € Nori pigiau?
Nemokamas pristatymas
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Aukštos kokybės kvepalai, kurių rafinuotas aromatas pakelia Jūsų savivertę,  labiau savimi pasitikite, o priešingos lyties atstovai negali Jums atsispirti. Sudėtyje esantys natūralūs feromonai iššaukia seksualinę trauką priešingai lyčiai. Atskiri ingredientai turi stimuliuojantį poveikį. Kvapas sukelia pasąmonės jaudulį, sekso troškimą ir kelia potraukį. Į produkto sudedamąsias dalis reaguojame pasąmoningai, veikiami jaučiame artimo kontakto troškimą. Mes tiesiog susijaudiname ir esame linkę flirtuoti.

Naudokite juos kaip įprastus kvepalus, nemaišydami jų su kitais. 2 - 3 papurškimai ant odos užtikrins poveikį maždaug 6 - 8 valandas.

Kvapas: gėlių

Tūris: 100 ml

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.