Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Kiiroo masturbatorių adapteris Keon

Prekės ženklas: Kiiroo
0 atsiliepimų
229.95 € Nori pigiau?
Nemokamas pristatymas
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Keon yra visiškai automatinis masturbatoriaus adapteris, kurį galima derinti su bet kuriuo „Kiiroo“ masturbatoriumi (nepridedamas). Masturbatoriaus adapteris interaktyviai stimuliuoja per „Bluetooth“ arba „wifi“ su integruota „KIIROO“ programine įranga. Tai reiškia, kad jį galima naudoti su internetine platforma „FeelMe.com“. Jis sinchronizuoja masturbatorių su užkoduotais vaizdo įrašais, virtualia realybe, žaidimais ir internetinėmis kameromis. Keon taip pat gali būti prijungtas prie suderinamų žaislų partneriams, kad būtų galima atlikti tikroviškus nuotolinius santykius. Interaktyviuoju režimu traukos ilgį ir greitį galima valdyti naudojant patį masturbatorių, o jo smūgius galima pritaikyti prie partnerės žaislo ar internetinio turinio - jis gali padaryti iki 230 judesių per minutę. Pats masturbatorius gali būti reguliuojamas naujoviško jutiklinio valdymo dėka - 8 judesių greitis per 4 judesių ilgius (nuo 2 cm iki maks. 5,9 cm) suteikia daug įvairovės. Jį galima įkrauti naudojant pridedamą USB laidą. Adapteris Keon veikia tik su „Kiiroo“ masturbatoriais.

Medžiaga: PC, ABS, PU, ​​silikonas

Spalva: juoda

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.