Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Lubrikantas Egzo Apple Cinnamon Glide

Prekės ženklas: Egzo
0 atsiliepimų
6.95 € Nori pigiau?
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Patirkite naujų, saldžių ir svaiginančių pojūčių, su šiuo, oraliniui seksui skirtu lubrikantu. Lubrikantas gali būti naudojamas ir įprasto sekso metu, tad tai - įvairaus panaudojimo produktas. 

Aukštos kokybės, aromatizuotas ir praturtintas skoniu lubrikantas, suteiks malonaus slidumo, jaudulio ir žinoma - norimo prieskonio.

Pagamintas vandens pagrindu. 

Skonis: obuolių ir cinamono

Tūris: 50 ml.

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.