Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Penio žiedas Įspūdingas

Prekės ženklas: Bad Kitty
0 atsiliepimų
14.95 € Nori pigiau?

Prekės aprašymas

Įspūdingo dizaino penio žiedas, kuris ne tik atrodo galingai, bet dar ir sustiprina erekciją, leidžia prailginti aktą ir maksimaliai stimuliuoti partnerę. Keturi elastingi ir minkšti žiedai tarpusavyje sujungti briaunuotu tilteliu, kuris audringai masažuos makšties sieneles. Vienas žiedas maunamas už sėklidžių, kiti trys ant penio, jie lengvai prisitaiko prie penio apimčių. 

Rekomenduojama naudoti kartu su lubrikantu. 

Medžiaga: TPE

Visas ilgis: 6,5 cm

Žiedų matmenys: 3 x 2,3 cm ir 1 x 4,3 cm

Kiekvieno žiedo storis 8 mm

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.