Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Shunga Kokosinis stimuliuojantis lūpų blizgis

Prekės ženklas: Shunga
0 atsiliepimų
28.95 € Nori pigiau?
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Išskirtinė erotinė prekė, kuri jau seniai naudojama Japonijos geišų, kaip viena iš gundymo priemonių. Šis lūpų blizgis yra kokosų skonio, taip pat jis sustiprina oralinius pojūčius, padidina intymių vietų jautrumą. Naudojant jį juntamas trigubas efektas: šildymas, šaldymas ir dilgčiojimas. Tinkamas naudoti tiek vyrams, tiek moterims. 

Naudojimas: užtepkite storą blizgio sluoksnį ant lūpų ir pabučiuokite antrosios pusės intymią vietelę. Svarbu, kad prieš pradedant naudotis liežuviu visa zona būtų padengta blizgiu. 

Skonis: kokosas

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.