Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Šiuo metu prekės neturime. Pranešti, kai bus?

Tamsoje šviečiantis žaidimas porai Sex

Prekės ženklas: Kheper Games
0 atsiliepimų
22.95 € Nori pigiau?
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Erotiškas ir žaismingas žaidimas poroms, trokštančioms įkaitinti atmosferą! Jis turi labai intriguojančią savybę – šviečia tamsoje.

Kaip žaisti? Žaidimo lentoje yra nurodyti tam tikri preliudijos veiksmai, juos atlikdami ir judėdami per lentą, galite išjungti šviesą, tada žaidimo lenta ims švytėti, o preliudijos veiksmai keičiasi atsižvelgiant į tai, ar žaidžiate su apšvietimu, ar tamsoje. Pirmasis asmuo, pasiekęs pabaigą, laimi sekso pozą. 

 

 

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.