Purškikliai

Kaina €:

IKI

Tūris ml.:

IKI

Prekės ženklas:

Hot
Joydivision
Pjur
Ero by HOT

Video:

Turi video
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Analinis purškiklis Pjur® Back Door (20ml)

21.95 €

Analinis purškiklis Pjur® Analyse Me (20ml)

19.95 €

Analinis serumas Pasiruošk (20 ml)

22.95 €

Purškiklis Relax-Spray (30 ml)

24.95 €

Kremas analiniam seksui Backside (50 ml)

18.95 €

Analinis purškiklis Mega

19.95 €

Analinis kremas Whitening (75 ml)

23.95 €

Analinis serumas Komfortas (20ml)

29.95 €

Rodyti laikinai išparduotas prekes

Purškikliai

Analiniai purškikliai - purškikliai, padedantys nugalėti pirmo karto baimę ir įtampą. Norėtumėte išbandyti analinį stimuliavimą, tačiau nerimaujate, kad skaudės? Manote, kad negalėsite atsipalaiduoti ir mėgautis naujais pojūčiais? Analiniai purškikliai padės išspręsti šias problemas. Tiesiog užpurkškite nedidelį kiekį purškiklio ties išange, palaukite kelias minutes ir užtepkite analinio lubrikanto. Purškiklio dėka sfinkteris atsipalaiduos, nejausite įsitempimo ir pasipriešinimo įsiskverbimui, todėl nepatirsite bijoto skausmo ir nemalonių pojūčių.

Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.