Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Feromoniniai kvepalai moterims Pearl (14 ml)

Prekės ženklas: Cobeco
0 atsiliepimų
21.95 € Nori pigiau?
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Subtilaus aromato feromoniniai kvepalai moterims, kurie padės išryškinti Jūsų moteriškumą, kuriam negalės atsispirti nei vienas vyras. Jie prilygsta natūraliems feromonams, todėl galėsite juos naudoti ir prie savo kvepalų. Vos keli lašeliai ant pulsuojančių vietų ir paliksite nepamirštamą įspūdį bet kur, kur tik nueisite.

Kvapas: švelnus, saldus

Tūris: 14 ml

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.