Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Žaidimas porai Heart Love&Lust

Prekės ženklas: Tease & please
0 atsiliepimų
19.95 € Nori pigiau?
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

100 nešvankių naktų jam ir jai! Kiekvieną savaitę abu partneriai gali pasirinkti užduotį, kad nustebintų, atskleistų ir geriau pažintų vienas kitą. Užduotys yra švelnios, intymios ir kartais ugningos. Jos veda į laukinę aistrą, kurios visi trokšta.

Pridedamas pincetas, su kuriuo lengvai ištrauksite užduotį ir tiksliai atliksite ją. Taip pakurstysite aistrą miegamajame, o gal ir už jo ribų, viskas priklauso nuo Jūsų užsidegimo! 

Anglų ir ispanų kalbomis.

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.