Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Šiuo metu prekės neturime. Pranešti, kai bus?

Žaidimas Bedroom Commands

0 atsiliepimų
14.95 € Nori pigiau?
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Linksmai kontroliuokite savo lytinį gyvenimą! Į žaidimą yra įtrauktos dvi kortų grupės - jai ir jam. Kai pajusite slegiančią rutiną, tiesiog pasirinkite kortą su sakiniu-paliepimu, kurį norėtumėte pasakyti savo partneriui. Ta korta nuspalvins Jūsų vakarą naujomis spalvomis, padarys jį linksmesniu ir erotiškesniu.

Žaidimas yra anglų kalba.

Šią prekę jau išbandė Suaugusiems.lt prekių testuotoja Ina​ > > 

"Jei iš pirmo žvilgsnio kai kurios komandos pasirodė pernelyg kasdieniškos, tai ilgiau pagalvojus teko pripažinti, kad kartais, rodos, elementarus sėklidžių glostymas ar spenelių glamonėjimas tiesiog ištirpsta bendrame kontekste. Ir šiaip, visai kas kita padaryti ką nors, kai prašo."

Visą apžvalgą rasite čia:

http://www.suaugusiems.lt/straipsniai/erotiniu-zaislu-testuotojai/kasdienis-zaidimas-dviems-4069/

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.