Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Burnos kaištis Skandalas

Prekės ženklas: Scandal
0 atsiliepimų
39.95 € Nori pigiau?
Nemokamas pristatymas
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Pasiduokite savo norams ir pasinerkite į dar neatrastus pojūčius, kurie suteiks nepamirštamą nuotykį. Prabangaus dizaino burnos kaištis, kurį sudaro tvirtas kamuoliukas ir raiščiai. Patogu sukąsti, o dvi juostelės, margintos ornamentais maloniai priglus prie veido ir galvos, surišimo stiprumą reguliuosite pagal poreikius. 

Medžiaga: silikonas

Ilgis: 140 cm

Kamuoliuko skersmuo: 4,5 cm

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.