Blogas

Analinio sekso gidas

Dėl išankstinių nusistatymų bei baimių analinis seksas daugumai porų – dar vis tabu. Tiesa, ši sekso rūšis reikalauja daugiau rūpesčio, atsargumo, tačiau nereikia to vengti. Žinant, kaip teisingai ir saugiai tuo mėgautis analinė sueitis dovanos iš tiesų nepakartojamą orgazmą!
Analinio sekso gidas

Abipusis sutikimas

Kaip ir daugybė kitų dalykų, analinis seksas gali būti ir trokštama, ir pasibjaurėtina laikoma veikla – viskas priklauso nuo jūsų. Taigi, pirmas būtinas dalykas – aptarti tai poroje. Labai svarbu, kad abu partneriai norėtų išbandyti, mėgautis, nejaustų baimių ar susikaustymo. Juk nenoromis atliekamas aktas nei vienam partnerių negali būti iš tiesų malonus.

Saugumas ir higiena analinio sekso metu

Analinio sekso metu galite rizikuoti savo seksualine sveikata, užsikrėsti lytiniu keliu plintančiomis ligomis. Kaip bebūtų, laikantis saugumo taisyklių nerimauti neverta.

Taigi, visų pirma, rekomenduojama pasirūpinti, kad analinė anga būtų švari. Juk nenorite „perduoti“ žarnyno turinio... Klizma – iš tiesų geras dalykas prieš sueitį.

Žinoma, privalu prisiminti ir prezervatyvus – geriausia tinka tie, kurių lateksas yra lubrikuotas. Analinio sekso metu natūralus lubrikantas nesusidaro, tad labai svarbu jo turėti – antraip sueitis gali būti net skausminga.

Kokį lubrikantą pasirinkti? Universalų arba skirtą specialiai analiniam seksui, geriausia – sukurtą vandens pagrindu. Tokie lubrikantai (pvz. LUST, Anos, Anoe) puikiai tinkami naudoti tiek su lateksu, tiek su silikonu, tiek su daugybe kitų medžiagų. Aliejaus ar silikono pagrindo lubrikantų panaudojimas – kur kas mažiau universalus. Žinoma, niekada neapsiriksite pasirinkę specialiai analiniam seksui sukurtą lubrikantą (kaip pvz. Mega). Nebijokite jo panaudoti per daug (priešingai!)ir patirtis bus maloni.

 

Patarimai maloniai patirčiai

1.      Būkite atviresni

Išangėje esanti prostatos liauka – bene jautriausia vieta vyrams, todėl neretai vadinama stipriosios lyties atstovų G-tašku. Stimuliacija ne mažiau maloni! Beje, nemažai vaikinų jaudinasi, kad analinės angos stimuliacijos troškimas bus sutapatintas su homoseksualumu, iškrypimu. Nieko panašaus! Analinėje angoje tiek vyrai, tiek moterys turi daugybę jautrių taškelių, štai dėl ko analinis seksas toks malonus! Vyrams rekomenduojame vibratorių "Dangoraižis".

2.      Atsipalaiduokite

Kai partneris į jūsų išangę įveda penį ar vibratorių, raumenys gali sureaguoti spazmais, t.y. susitraukimu – tai neleis atsipalaiduoti. Tokiu atveju, diskomfortas atbaidys bet kokį malonumą. Kaip supratote, labai svarbu jaustis patogiai bei būti atidžiam partneriui – juk patirtis turi būti maloni abiems.

3.      Neskubėkite

Norėdami išvengti prieš tai minėtų problemų turite būti pasiruošę analinei patirčiai. Visų pirma, analinį seksą „atrasti“ turi žingsnelis po žingsnelio. Turite būti atsipalaidavę, tad dušas drauge ar malonus masažas prieš seksą – puiki mintis, taip nusiteiksite intymumui, būsite pasiruošę geresnei sueičiai. Taip pat patariama iš pradžių pabandyti stimuliaciją pirštu arba mažų gabaritų sekso žaisliukais (Cogilija, Analinis pirštukas) – apsipraskite prie jausmo, tik tada darykite tai peniu ar sekso žaisliuku.

4.      Pasirinkite tinkamą sekso pozą

Yra daugybė pozų, galinčių padėti jaustis patogiai, palengvinančių sueitį.  Pavyzdžiui, akrobatinė poza, kuomet vienas partnerių pakelia ir uždeda kojas kitam ant pečių, veidai – vienas į kitą; arba šaukštelio nugara poza, kai galite valdyti partnerio artumą ir įsiskverbimų gilumą. Bandykite, eksperimentuokite ir atraskite jums geriausiai tinkančią pozą.

5.      Bendravimas – raktas į sėkmę

Jeigu nesijaučiate pakankamai patogiai, turite dvejonių ir t.t. – netylėkite. Būkite atviri su partneriu, kalbėkitės ir atraskite malonų būdą, leisiantį jums pasimėgauti analiniu seksu.

Sėkmės,

Suaugusiems.lt - sekso prekių profesionalai

Parduotuvės atsiliepimai

 • Patiko
  Dovile
  Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  greitas pristatymas, geras aprasymas, pirkta lele
  P
 • Prekė atitinka kokybės ir kainos santykį, greitai pristatyta.
  Rimvydas
  Puiki preke
  Ruta
  Prekes puikios.. Tik galetu but dovanu kaip perki uz kelis simtus
  ......
  Tai ira puiku
  Gintaras
 • Greitas pristatymas, geros kainos!
  Deividas
  Prekės kokybiškos.greitas pristatymas.galėtu būti dovanėliu perkant nuo100€
  Inga
  Esu patenkinta... Pamaloninta... Pirksiu ir patariu kitiems????
  Sigita uhhh
  Geriausia kainos !! Apsilankysime vel
  fanaricas
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.