Blogas

BDSM: KAS TAI YRA IR KAIP PRADĖTI?

BDSM – specialus trumpinys, apimantis tokias koncepcijas: vergija ir drausmė, dominavimas ir paklusimas, sadizmas ir mazochizmas. Taigi, galite rinktis įvairaus lygio žaidimus – pasiskirstymą vaidmenimis, partnerio erzinimą ar specialiais žaisliukais sukeliamo skausmo įtraukimą į meilės santykius. Daugybei žmonių BDSM koncepcija atrodo gąsdinanti, asocijuojasi su kančia, partnerio sužalojimu. Tačiau tikrai ne visa BDSM praktika yra skausminga ar pasibjaurėtina. Daugeliu atveju, į meilės žaidimus su partneriu įtraukus keletą BDSM elementų, seksualinė draugystė tik pagyvėja, sugriaunama rutina, įnešama daugiau smagumo ir aistros. BDSM vaidmenų žaidimai su mylimu žmogumi ar tiesiog sekso partneriu gali iš tiesų suteikti santykiams naujų spalvų, prieskonių, svarbiausia – abu turite būti informuoti apie „žaidimo“ taisykles, kaip toli norite žengti.
BDSM: KAS TAI YRA IR KAIP PRADĖTI?

Kaip pradėti

1.       Įsitikinkite, kad partneris taip pat trokšta pradėti BDSM žaidimus. Jeigu abu norite, tačiau neturite patirties – visada galite paieškoti patarimų internete, knygose ar tiesiog pasikalbėti su kažkuo, kas nuolat praktikuoja BDSM. Niekada neverskite partnerio daryti to, ko jis nenori, nebent esate tikras, jog tai žaidimo dalis. Kaip bebūtų, prieš pradedant aptarkite galimas ribas ir nusistatykite slaptą ženklą, reiškiantį, jog žaidimas turi nedelsiant sustoti. Įsitikinkite, jog abu mėgaujatės procesu – antraip seksualinis pasitenkinimas bus neįmanomas. Taip pat turėtumėte su partneriu aptarti pasiskirstymą vaidmenimis, planuojamą žaidimą. Dažniausiai yra du galimi vaidmenys – dominuojančio ir paklūstančio. Dominuojantysis prisiima absoliučią kūnų kontrolę, įgyvendina visus savo troškimus, tuo tarpu kitam partneriui belieka „nenoriai“ paklusti. Už nenorą, bandymą priešintis ir t.t. dominuojantis partnerį privalo nubausti. Kaip – priklauso nuo jūsų erotinių fantazijų ir žaidimo taisyklių, ribų.

2.       Pasiruoškite reikiamą „įrangą“. Yra daugybė specialių BDSM skirtų žaisliukų, priemonių, net speciali apranga ir aksesuarai. Pirmame punkte minėtiems vaidmenims labai tiks kostiumas Įnoringa Tarnaitė, Tarnaitės apranga, triko – Kiškučio kostiumas ir kiti panašūs rūbai – uniformos, paversiančios jus ne tik patarnaujančiais asmenimis ar gyvūnais, bet ir mokinėmis bei mokytojais, policininkais bei nusikaltėliais, gydytojais ir pacientais. Pasinaudokite įvairiais aksesuarais – akių raiščiais Aklas pasimatymas, pančiais Vergovė, rankų juosta, burnos kamščiu Užvaldyk, antrankiais Įkalink, spenelių spaustukais su grandinėle, botagėliu Neklaužada ir pan. Nebijokite į žaidimus įtraukti vibratorių, strap on, masturbatorių, analinių ir kitų sekso žaislų, kuriais galėtumėte papildomai „kankinti“ partnerį (-ę). Patieskite ant lovos Vinilo paklodę ir į žaidimus įtraukite masažo aliejus, lubrikantus, maistą ir gėrimus.

3.       Būkite saugūs. Žinoma, apie saugumą svarbu galvoti užsiimant bet kokia seksualine veikla, BDSM – ne išimtis. Erotiniai ar BDSM aksesuarai turi būti naudojami atsargiai – juk nenorite rimtai susižeisti ar sužeisti partnerį, trokštate tik malonumo. Kai kuriems žmonėms patinka šiek tiek skausmingi prisilietimai – žnybtelėjimai, pliaukštelėjimai, krimstelėjimai, švelnus smaugimas, grubesni veiksmai ar žodžiai, tačiau tai reikėtų išsiaiškinti atsargiai, neperžengiant ribos. Kaip bebūtų, įsigiję specialių žaisliukų pasidomėkite jų naudojimo instrukcijomis. Pavyzdžiui, kai kurie penio antgaliai ar žiedai gali būti naudojami tik 15-20 minučių vienu metu, pančiai gali per daug nuspausti riešus ir čiurnas, piktnaudžiavimas pompomis sukelti diskomforto jausmą ir pan.

4.       Pradėkite nuo paprasčiausių dalykų. Tai – auksinė taisyklė imantis bet kokios naujos veiklos, kuomet iš tiesų stinga patirties. Patariame išmokti ir išbandyti paprasčiausią BDSM žaidimą -  pasiskirstymą vaidmenimis, kiekvieną kartą tai praktikuojant galite įvesti naujų elementų, bausmių, naujų aksesuarų, žaislų ir t.t. Tokia lėta pradžia dovanos jums naudingą patirtį ir suteiks taip trokštamą malonumą.

Smagių ir saugių ekstazės akimirkų, įnešant naujovių į savo seksualinį gyvenimą!

Parduotuvės atsiliepimai

 • Kuo geriausi įspūdžiai. Apsiprekinimas paprastas, pristatymas greitas ir konfidencialus, kainos prieinamos. Ko daugiau ir norėti? Labai dėkui!
  burreror
  Atsiliepimai tik geri ir labai geri. Dirba profesionalai. Radus analogišką prekę tuoj pat pritaiko nuolaidą, pataria, dar ir dovanėlių įdėjo>))))Dėkui ,kad esate>)
  Loreta
  nereliai faina parduotuve visada viska laiku gauni ir prekes nuostabios
  legendinis30
  Prekės kokybiškos, likomom patenkinti. Pirksim dar ;)
  Medeina
 • Labai patenkintas jūsų parduotuve
  Nerijus
  nerelu
  sara
  Gerai
  vilmantas
  Kalbant apie kauno psrduotuve tai ir jauki labai if labai geros, grazios , linksmos ir kvalifikuotuos pardavejos. Vienas is faktoriu ne tik jaukumas ir liuks aptarnavimas del ko smagubuzeiti.
  Player512
 • Greitas pristatymas. Konfidencialumo pakuote 100%. Praplete fantazija, super!
  Lijana
  Labai ačiū,mes su drauge patenkinti žaisliukų!
  Arvydas
  Viskas laaaabai super :)
  Kristina
  Labai puiku!!!
  Rimas
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.