Vibratoriai

Vibratorius sekso metu – patarimai

Anksčiau buvo manoma, jog jeigu moteris sekso metu išsitrauktų vibratorių – vaikinas bėgtų neatsigręždamas. Laimei, tai netiesa.
Vibratorius sekso metu – patarimai

Daugybė stipriosios lyties atstovų šiandien yra atviri jaudinantiems pojūčiams, kuriuos gali dovanoti šis nepaprastas žaisliukas.

Kaip jį panaudoti sekso metu? Duosime Jums keletą patarimų.

Pradėkite žaisti vibratoriumi anksčiau nei apnuoginsite partnerį.

Pasidėkite nuostabųjį žaisliuką ant lovos, įjunkite jį, tuomet priglauskite prie vyro. Pradėkite nuo kelių, judėkite aukštyn prie šlaunų ir pradėkite vedžioti vibratoriumi per partnerio kelnaites. Tai padės vaikinui labiau atsipalaiduoti ir patogiau jaustis sekso metu.

Pradėkite nuo lėčiausio režimo, taip pat pasinaudokite patarimu pirma pažaisti su savo speneliais, tada ir su mylimojo. Pasukiokite vibratorių aplink savo spenelius, krūtis – taip „įkaitinsite“ partnerį. Žaisdama su partneriu, vibratorių kartas nuo karto pakeiskite savo lūpomis. Galų gale, galite tiesiog vibratoriaus pagalba glamonėti vienas kitą pakaitomis.

Įjunkite maksimalų galingumą (vaikino varpa ne tokia jautri, tad jam tai patiks). Judėkite su vibratorium aukštyn žemyn per visą partnerio pasididžiavimą – tokia stimuliacija sujaudins vyrą iki virpėjimo.

Oralinio sekso metu, laikykite vibratorių prie vieno savo žando – šlapia, virpanti burna nustebins ir dar labiau sujaudins partnerį.

Grįžkite prie silpnojo režimo ir įsidėkite vibratorių į kelnaites, mėgaukitės ir lieskitės prie vyro. Tam labai tiktų kulkos tipo vibratoriai. Taip pat nepamirškite puikųjį žaisliuką panaudoti stimuliuojant partnerio sėklides, ypač tuomet, kai rankomis žaidžiate su jo pasididžiavimu. Sėklidės – iš tiesų labai jautrios, tad silpnasis režimas bus puikiausia išeitis.

Kai vyras jus tenkina liežuviu, paprašykite kartas nuo karto įeiti ir vibratoriumi, svarbiausia – kad žaisliukas judėtų link bambos. Vaikino glamonės ir vibratoriaus virpesiai leis jums pajusti G-taško stimuliacijos malonumus.Tokį intensyvų orgazmą, ko gero, galima pasiekti tik tokiu būdu...

Suteikite vyrui absoliučią kontrolę, leiskite naudoti vibratorių ir lytinio akto metu.  Yra poza, tobulai tinkanti tokiam žaidimui: Vyras guli ant nugaros, atsigulkite viršuje taip, kad jūsų nugara liestų jo krūtinės ląstą. Partneris ne tik galės grožėtis, bet ir vibratoriumi žaisti su jūsų krūtimis ir net... klitoriumi.

Jo tarpvietė – mažas lopinėlis odos tarp sėklidžių ir išangės – be galo jautri vieta. Išsirinkusi mažą, kiaušinio formos vibratoriaus modelį stimuliuokite partnerio tarpvietę būdama viršuje. Sėdėdama raitomis pridėkite vibratorių ir... padvigubinkite malonumą.

Jei vyras drovisi ar nesiryžta, iš pradžių išbandykite vibruojantį penio žiedą. Tai silikoninis žiedas, uždedamas ant varpos sekso metu. Lengvas pulsavimas suteiks malonių pojūčių, tik būkite atsargus – nedėkite žiedo ant varpos galiuko, nes tai gali pažeisti jūsų klitorių.

Suaugusiems.lt - sekso prekių profesionalai

Parduotuvės atsiliepimai

 • Patiko
  Dovile
  Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  greitas pristatymas, geras aprasymas, pirkta lele
  P
 • Prekė atitinka kokybės ir kainos santykį, greitai pristatyta.
  Rimvydas
  Puiki preke
  Ruta
  Prekes puikios.. Tik galetu but dovanu kaip perki uz kelis simtus
  ......
  Tai ira puiku
  Gintaras
 • Greitas pristatymas, geros kainos!
  Deividas
  Prekės kokybiškos.greitas pristatymas.galėtu būti dovanėliu perkant nuo100€
  Inga
  Esu patenkinta... Pamaloninta... Pirksiu ir patariu kitiems????
  Sigita uhhh
  Geriausia kainos !! Apsilankysime vel
  fanaricas
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.