Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Veido kaukė Strict

Prekės ženklas: Shots
0 atsiliepimų
69.95 € 48.97 €
Nemokamas pristatymas

Prekės aprašymas

Įsijauskite į dominuojančiojo ir nuolankiojo vaidmenis su pusiau atviro modelio veido kauke. Pikantiškas aksesuaras, kuris papildys BDSM kolekciją.

Kaukė sudaryta iš tarpusavyje sujungtų juostelių, leidžiančių matyti nuolankiojo veido mimikas ir emocijas. Akių srityje esančios skylutės atveria galimybes stebėti visą procesą. D formos žiedas kaukės apačioje skirtas pavadėliui prisegti, jei norėsite išbandyti dar aštresnius scenarijus. Metalinės kniedės sukuria griežtą akcentą, kuris kaitina vaizduotę. Kaukė gale užsegama reguliuojamo suveržimo diržais, lengvai pritaikomais pagal individualius išmatavimus.

Pagaminta iš aukštos kokybės natūralios odos ir metalo.

Ilgis - 30 cm, plotis - 15,5 cm, aukštis - 10 cm.

Pirmąkart bandant naudoti šį aksesuarą, rekomenduojame susipažinti su juo ir įsitikinti, ar jis suteikia Jums norimą komforto lygį. Siekiant išvengti bet kokio nepatogumo, susitarę saugumo žodį ar veiksmą, kuris signalizuotų „STOP“, užtikrinsite, kad bet kuriuo momentu galėtumėte nutraukti žaidimą.

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.