Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Vibruojanti kulka Glam (rožinė)

0 atsiliepimų
49.95 € Nori pigiau?
Nemokamas pristatymas

Prekės aprašymas

Glotni, spindinčio paviršiaus vibruojanti kulka erogeninių zonų stimuliacijai. Norėdami įjungti / išjungti palaikykite įspaudę mygtuką, esantį apačioje, 3 sekundes.  Spustelėdami tą patį mygtuką pakeisite vibracijos funkcijas, kurių yra net 10. Vibracija, pulsacija ir eskalacija - funkcijos, kurios suteiks ne vieną orgazmą! Griebkite ją ir įsimeskite į rankinę, jei ruošiatės kažkur keliauti, nes kelionės metu tikrai norėsis audringų nuotykių, o šis mažas žaisliukas tikrai tai suteiks! Užrakinimo funkcija garantuos, kad kulka neįsijungs netinkamu metu.

Įkraunamas, dėl to kur kas ilgaamžiškesnis ir galingesnis nei baterijomis varomi vibratoriai. LED indikatorius mirksi, kol žaisliukas kraunasi, o kai visiškai įkrautas - šviečia tolygiai. Tylaus veikimo, atsparus vandeniui, todėl galėsite pasinerti į povandeninius nuotykius. 

Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu ir antibakteriniu valikliu.

Medžiaga: ABS su metalo danga (kulka), silikonas (mygtukas)

Ilgis: 9 cm

Skersmuo: 2,5 cm

Funkcijos: 10 vibracijos, pulsacijos ir eskalacijos funkcijų 

Įkraunamas USB jungtimi

Įkrovimo laikas: 2 h

Veikimo laikas: 50 min maksimaliu greičiu, 90 min minimaliu greičiu

LED idikatorius: kai šviesa mirksi - kraunasi, kai šviečia nepertraukiamai - įkrauta

Atsparus vandeniui

Spalva: rožinė

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.